• call +48 71 312 92 80
  • query_builder Poniedziałek - Piątek : 09:00 do 16:00

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy Firmy Handlowe

Na wybrane z naszej oferty artykuły importowane, lub pochodzące z własnej produkcji a także na usługi opracowania plansz dydaktycznych, informacyjnych a także na usługi opraw map i plansz nie tylko szkolnych; Firmom współpracującym udzielamy atrakcyjnych rabatów handlowych do dalszej odsprzedaży.
Szczegółowe informacje, opisy techniczne, jpg, ogłoszenia o promocjach, dosyłamy na bieżąco drogą elektroniczną na wskazany adres e-mailowy.
Aby dołączyć do grona Firm Współpracujących wystarczy nadesłać skany względnie kserokopie trzech podstawowych dokumentów firmowych (Zaświadczenie o wpisie do ewidencji lub KRS, REGON, NIP)

WARUNKI SPECJALNE

Na życzenie Firmy współpracującej, wysyłki zamówionych artykułów realizujemy bezpośrednio do Szkoły lub innego wskazanego Klienta końcowego, równolegle osobną pocztą wysyłając FV do zamawiającego. Do takich przesyłek - rutynowo - nie dołączamy swoich materiałów reklamowych, wizytówek, nalepek itp. a wręcz przeciwnie - po dostarczeniu przez Firmę Współpracującą własnych materiałów reklamowych możemy takowe dołączać do wysyłek w umówiony sposób nie pobierając za to dodatkowych opłat.

DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELAMY:

pocztą tradycyjną > PHU LEWANDOWSKI; NIEDARY 35; 55-106 ZAWONIA
telefonicznie lub faxem > 71 312 92 80 lub tel kom. > 0 660 448 184
pocztą elektroniczną > euroedukacja@euroedukacja.net

Zapraszam do współpracy i składania zamówień

Jerzy Lewandowski

Nasze produkty

Koszyk