Stojak – wieszak; jezdny do przechowywania plansz

 

To doskonały sposób na przechowywanie plansz ściennych.

Nie zawsze na ścianach klasowego pomieszczenia jest na tyle wolnego miejsca, aby na stałe dało się wyeksponować wszystkie posiadane plansze. Zachodzi, więc potrzeba ich magazynowania. Najpopularniejsze na rynku pomocy dydaktycznych plansze ścienne o formacie 70 cm x 100 cm zaopatrzone w drucianą zawieszkę oraz metalowe paski wzmacniające, kupione w większej ilości mogą stwarzać istotny problem z ich przechowywaniem, bowiem nie „pasują” do tradycyjnych stojaków na mapy i plansze, a ponadto – bardzo łatwo je uszkodzić. Najczęściej plansze te zwinięte w rulony spięte gumką przechowuje się po prostu na szafach.

 

Jednym z bardzo dobrych rozwiązań tego problemu jest stojak jezdny, który ma sporo zalet:

Stojak_na_kolkach_ang.

  1. Cały magazyn można wygodnie przemieścić /nawet z klasy do klasy na jednym poziomie korytarza/ bowiem stojak zaopatrzony jest w kółka.
  2. Można zmagazynować w nim ok. 30 – 35 szt. plansz, a więc jest pojemny.
  3. Łatwo dostępny z obu stron. Aby zdjąć planszę z wieszaka nie musisz się specjalnie schylać ani wspinać.
  4. Przegląd tytułów – łatwo jest dotrzeć do poszukiwanego tytułu, bowiem po rozchyleniu brytu widoczne są spore połacie plansz.
  5. Stojak wraz z zawartością na czas dłuższego nie używania można zabezpieczyć przed kurzeniem się za pomocą niewielkiej okrywy.
  6. Plansze wiszą, a więc są rozpostarte, zatem podczas prezentacji na lekcji nie będą się zwijały, jak to ma miejsce w przypadku, kiedy przechowuje się je w stanie zwiniętym.

wieszak_na_kolkach

 

Stojak dostarczany jest w stanie złożonym do samodzielnego montażu. Ponieważ składa się on zaledwie z kilku części, montuje się go intuicyjnie… ale oczywiście do przesyłki dołączana jest dokładna obrazkowa instrukcja:

 

Dane techniczne:

Dane techniczne produktu:

Kółka z zawieszkami: 15 szt.

Na jednej zawieszce można zawiesić maksymalnie do 3 plansz.

Wieszak_jezdny_do_plansz

Cena detaliczna: 169,00 zł brutto

Model produktu: PHU216

Link do produktu:

http://pomocedydaktyczne.info/index.php?main_page=product_info&cPath=453_481&products_id=9478

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *