Najprostszy uniwersalny system prezentacji

ŚCIENNA LISTWA SZYBKIEJ EKSPOZYCJI kojarzona jest głównie z takimi przedmiotami jak geografia czy historia albowiem najczęściej przykładowo  prezentowane  są na niej są mapy.

W praktyce jednak  Listwa szybkiej prezentacji to rozwiązanie, które sprawdzi się  w każdej sali lekcyjnej albowiem zawiesić na niej w celach prezentacyjnych można  każdy rodzaj planszy dydaktycznej , plakat….. a nawet nie uzbrojone arkusze kartonu/ bristolu, plakaty pojedyncze kartki itp.

Ważne iż system ten można rozwijać tzn. wzdłużnie domontowywać kolejne listwy – odcinki 1,5 m

Wszystko dzięki  sprężynującym  klamrom i opcjonalnie dołączanym do każdej z nich haczykom w kształcie litery S:

MINOLTA DIGITAL CAMERA

W procesie nauczania, skazani jesteśmy na nieustanne zmiany scenografii dydaktycznej: klasy, czy okazjonalnych zmian wystroju gabinetu, szkolnego korytarza itp. Listwa szybkiej ekspozycji znacznie ułatwi rozwiązanie tej kwestii od strony technicznej:

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Od pocztówki do wielkoformatowej planszy. Od zafoliowanej formatki po plakat, plastyczne prace uczniów, antyramę a nawet niektóre rzeczywiste modele i eksponaty 3 D. Błyskawicznie wyeksponujesz plansze dydaktyczne, mapy, fazogramy, – wykorzystasz listwę w aktywnych metodach nauczania:

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Koniec z nakłuwaniem plansz. Szybko efektownie i z łatwością przejdziesz do kolejnego tematu Szybko zmienisz wystrój klasy, korytarza czy innego pomieszczenia. Listwa to także doskonała tablica ogłoszeniowo – przekaźnikowa. Tablice korkowe czy tekstylne w trakcie użytkowania ulegają odkształceniom, wymagają dodatkowych, często ginących elementów /szpilki, pinezki, klipsy / no i co najważniejsze porównując powierzchnię ekspozycyjną są niewiele tańsze od naszej listwy, wykonanej z litego drewna.

Więcej informacji pod linkiem:

http://pomoceszkolne.info/?94,scienna-listwa-szybkiej-ekspozycji-klamrowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *