Wyszukiwarka:
Logowanie
Ciekawe linki
Statystki
Obecnie odwiedza nas 12 Klientów
statystyka
Niniejsza witryna internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (Google).
Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy Firmy Handlowe

Na wybrane z naszej oferty artykuły importowane, lub pochodzące z własnej produkcji a także na usługi opracowania plansz dydaktycznych, informacyjnych a także na usługi opraw map i plansz nie tylko szkolnych; Firmom współpracującym udzielamy atrakcyjnych rabatów handlowych do dalszej odsprzedaży.

Szczegółowe informacje, opisy techniczne, jpg, ogłoszenia o promocjach, dosyłamy na bieżąco drogą elektroniczną na wskazany adres e-mailowy.

Aby dołączyć do grona Firm Współpracujących wystarczy nadesłać skany względnie kserokopie trzech podstawowych dokumentów firmowych /Zaświadczenie o wpisie do ewidencji lub KRS, REGON, NIP/

WARUNKI SPECJALNE
Na życzenie Firmy współpracującej, wysyłki zamówionych artykułów realizujemy bezpośrednio do Szkoły lub innego wskazanego Klienta końcowego, równolegle osobną pocztą wysyłając FV do zamawiającego. Do takich przesyłek - rutynowo - nie dołączamy swoich materiałów reklamowych, wizytówek, nalepek itp. a wręcz przeciwnie - po dostarczeniu przez Firmę Współpracującą własnych materiałów reklamowych możemy takowe dołączać do wysyłek w umówiony sposób nie pobierając za to dodatkowych opłat.
DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELAMY:
pocztą tradycyjną > PHU LEWANDOWSKI; NIEDARY 35; 55-106 ZAWONIA

telefonicznie lub faxem > 71 312 92 80 lub tel kom. > 0 660 448 184

pocztą elektroniczną > euroedukacja@euroedukacja.net

Zapraszam do współpracy i składania zamówień
/-/ Jerzy Lewandowski.